Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, wojtek

Spacerem po Oleśnicy

2014-08-13 - 2014-08-15
2014-08-13 16:03:55
Avatar użytkownika
wojtek Krajtroter 6855 kilometrów

2 dniowa wycieczka do jednego ze starych miast Śląska

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Park Narodowy Bryce Canyon > Rynek Oleśnica > Brama Wrocławska w Oleśnciy > Bazylika Mniejsza pw. św. Jana Ewangelisty w Oleśnicy > Dom Wdów w Oleśnicy > Park Narodowy Bryce Canyon > Zamek Książąt Oleśnickich > Kościół św. Trójcy w Oleśnicy > Poczta Oleśnica > Park Narodowy Bryce Canyon

Dzień IRynek Oleśnica  - Rynek jest mały. Jest tu fontanna z wodą pitną, pomnik Anioła Pańskiego oraz urząd, jest słynny kościół, jest ratusz, który można zwiedzić. Codziennie o 12 w południe z ratusza odgrywany jest hejnał. Brama Wrocławska - Świetnie akcentuje wjazd do śródmieścia. 

Dom Wdów - to bardzo piękny oleśnicki zamek, warto go zwiedzić

 Avatar użytkownika
wojtek Krajtroter 6855 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020