Zwierzyniec w Stróżach, mokunka

Zwierzyniec w Stróżach

(3.9 głosów: 10)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Stróże to niewielka miejscowość ukryta wśród zboczy gór, w Małopolsce, pomiędzy Nowym Sączem i Gorlicami. Prowadzi tu malownicza droga pełna zakrętów.Właśnie w Stróżach, tuż obok Muzeum Pszczelarstwa i pasieki znajduje się zwierzyniec - fajne i ciekawe mini zoo, szczególna frajda dla dzieci.

Stróże, mokunka
Stróże, mokunka

Można tu spotkać sarny, jelenie, osiołki, kucyki, lisy oraz strusie i mnóstwo mniejszego i ciekawego ptactwa. Ptaki są w bardzo dużych wolierach, a te, które nie potrafią latać, mieszkają na ogrodzonym terenie. Wśród rozległych wybiegów wytyczono spacerowe alejki, tak więc można spokojnie oglądać z bliska zwierzątka, tym bardziej, że nie boją się one ludzi i chętnie podchodzą do ogrodzenia, a nawet dają się karmić.Obok zwierzyńca znajduje się fajny plac zabaw dla dzieci i ławeczki dla starszych 🙂 Zwierzyniec w Stróżach to bardzo ciekawe miejsce na rodzinną wycieczkę z dziećmi.

Zwierzyniec, Stróże
Wstęp i parking bezpłatnyGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–17:00
  • wtorek: 08:00–17:00
  • środa: 08:00–17:00
  • czwartek: 08:00–17:00
  • piątek: 08:00–17:00
  • sobota: 08:00–12:00
  • niedziela: Zamknięte

Małopolska noclegi

Małopolska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°40'17N, 20°57'57E
13 maj 2015
01 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację