Rymanów
Inne budowle
źródła
Normalna
Podkarpackie
2017-10-26
2020-01-28 13:46
49°32'49" N, 21°51'5" E
Godziny otwarcia
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Źródło Jan w Rymanowie Zdroju to kolejne ujęcie wód mineralnych w tym malowniczym, podkarpackim uzdrowisku. Wody ze źródła Jan dostępne są gratisowo zarówno dla kuracjuszy, jak i dla mieszkańców. Samo ujęcie znajduje się w Parku Zdrojowym, przy niewielkim trakcie spacerowym, wiodącym do Szpitala Uzdrowiskowego Eskulap.Źródło Jan jest obudowane kamieniami. Jego wody pomagają przy takich schorzeniach jak: kamica dróg moczowych czy przewlekłe zapalenia dróg moczowych.Źródło Jan
ul. Parkowa, Rymanów Zdrój

Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220537 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020