Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju, mokunka

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju

(4.5 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju - malowniczym podkarpackim uzdrowisku, znajdują się praktycznie w centralnej części uzdrowiska, niedaleko traktu wiodącego do Szpitala Uzdrowiskowego Eskulap. Obydwa ujęcia są tuż obok siebie, obudowane kamieniami, mają jednak całkiem inne właściwości.

Marysieńka to woda bardzo lekko zmineralizowana, nadaje się do przygotowywania posiłków. Pomaga przy lekkich postaciach schorzeń takich jak kamica dróg moczowych, zapalenie dróg moczowych czy dna moczanowa.Woda ze źródła Ignacy pomaga przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, chorobach dróg żółciowych, kamicy dróg moczowych i żółciowych, nieżytach żołądka. Ta woda jest bardziej wyrazista w smaku. Woda z obydwu ujęć jest bezpłatna.

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka
ul. Parkowa, Rymanów Zdrój

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022