Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju - malowniczym podkarpackim uzdrowisku, znajdują się praktycznie w centralnej części uzdrowiska, niedaleko traktu wiodącego do Szpitala Uzdrowiskowego Eskulap. Obydwa ujęcia są tuż obok siebie, obudowane kamieniami, mają jednak całkiem inne właściwości.Marysieńka to woda bardzo lekko zmineralizowana, nadaje się do przygotowywania posiłków. Pomaga przy lekkich postaciach schorzeń takich jak kamica dróg moczowych, zapalenie dróg moczowych czy dna moczanowa.Woda ze źródła Ignacy pomaga przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, chorobach dróg żółciowych, kamicy dróg moczowych i żółciowych, nieżytach żołądka. Ta woda jest bardziej wyrazista w smaku. Woda z obydwu ujęć jest bezpłatna.

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka
ul. Parkowa, Rymanów Zdrój

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125486 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020