Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju, mokunka

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju

(4.5 głosów: 6)

Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka w Rymanowie Zdroju - malowniczym podkarpackim uzdrowisku, znajdują się praktycznie w centralnej części uzdrowiska, niedaleko traktu wiodącego do Szpitala Uzdrowiskowego Eskulap. Obydwa ujęcia są tuż obok siebie, obudowane kamieniami, mają jednak całkiem inne właściwości.Marysieńka to woda bardzo lekko zmineralizowana, nadaje się do przygotowywania posiłków. Pomaga przy lekkich postaciach schorzeń takich jak kamica dróg moczowych, zapalenie dróg moczowych czy dna moczanowa.

Woda ze źródła Ignacy pomaga przy schorzeniach górnych dróg oddechowych, chorobach dróg żółciowych, kamicy dróg moczowych i żółciowych, nieżytach żołądka. Ta woda jest bardziej wyrazista w smaku. Woda z obydwu ujęć jest bezpłatna.Źródła wód mineralnych Ignacy i Marysieńka
ul. Parkowa, Rymanów Zdrój

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rymanów
Inne budowle
Normalna
źródła
49°32'53N, 21°51'9E
26 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację