Zaślubiny Polski z morzem w Kołobrzegu

Zaślubiny Polski z morzem w Kołobrzegu
Kołobrzeg
Imprezy
imprezy
Normalna
Zachodniopomorskie
2015-10-08
2020-01-28 13:46
54°11'11" N, 15°33'16" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Czynne całą dobę
  • wtorek: Czynne całą dobę
  • środa: Czynne całą dobę
  • czwartek: Czynne całą dobę
  • piątek: Czynne całą dobę
  • sobota: Czynne całą dobę
  • niedziela: Czynne całą dobę

Uroczystości zaślubin z morzem w Kołobrzego to cykliczna impreza, organizowana z wielkim rozmachem. Odbywa się każdego roku 18 marca, dla upamiętnienia walk o miasto i jego wyzwolenia w 1945 roku.Główne uroczystości organizowane są na kołobrzeskim nadbrzeżu, przy latarni morskiej - pozostalości Festung Kolberg. Oprócz grup rekonstrukcyjnych, orkiestry Marynarki Wojennej oraz kombatantów, jest tu zawsze organizowane Miasteczko Militarne. Nie brakuje też plenerowych wysaw Muzeum Oręża Polskiego. Impreza przyciąga wielu turystów.

Uroczystości zaślubin z morzem
ul. Morska, Kołobrzeg

Kołobrzeg noclegi

Kołobrzeg to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 217837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1149528 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021