Zamknięci w Pokoju w Zielonej Górze

Zamknięci w Pokoju w Zielonej Górze

„Zamknięci w Pokoju” to rodzaj gry typu Room Escape, ale odbywa się ona w rzeczywistości, w realnym pomieszczeniu. Escape room game to forma rozrywki, w której uczestnicy zostają zamykani w tematycznych pokojach i mają 60 minut na wydostanie się z nich.Jedynie jako zespół jest to wykonalne, bowiem do rozwiązania są liczne zadania i zagadki, które w ostateczności pozwolą odnaleźć klucz do wyjścia.„Zamknięci w Pokoju” w Zielonej Górze oferują do wyboru 3 pomieszczenia, które przenoszą do 3 różnych historii. Jest to oddział Zamkniętych w Pokoju w Poznaniu.

„Zamknięci w Pokoju”
ul. Pod Filarami 2/4, Zielona Góra
tel. 530-925-950
kontakt@zamknieciwpokoju.pl
www.zamknieciwpokoju.pl

 Bartosz Zapaleniec 400 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1115009 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Avatar użytkownika
Miłosz Szczepan Domator 8 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2016-09-10 na

Odwiedziłem Miejsce Zbrodni, bardzo ciekawe zagadki super rozrywka. Polecam !

 

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020