Turystyczne Mistrzostwa Blogerów
Moi mili! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Blogerów!
16 blogów podróżniczych reprezentuje swoje województwo w Polsce. My pokażemy piękno województwa śląskiego!

Chcesz nam pomóc? Wchodź na naszego bloga i śledź nasze kanały społecznościowe: Facebook, Instagram i Youtube.
Lajkuj, komentuj i udostępniaj!
Zapraszamy Cię na tą piękną przygodę! Z góry dziękujemy!
Zamek Kapitanowo w Ścinawce, Zamek Kapitanowo

Zamek Kapitanowo w Ścinawce

(4.6 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Zamek Kapitanowo w Ścinawce Średniej na Dolnym Śląsku to piękny zabytek, który obecnie stanowi prywatny dom, jednak jest udostępniany dla turystów.Istnieje w Polsce wiele miejsc wyjątkowych, fascynujących i inspirujących. Zamek Kapitanowo w Ścinawce Średniej zdecydowanie wszystkie te cechy posiada. Jego obecni właściciele to pasjonaci, którzy remontują go krok po kroku, dbając o jak najwierniejsze odrestaurowanie zniszczonej części, zgodnie z ówczesnymi standardami. Jeszcze długa droga do zakończenia dzieła.

Odwiedzającym gościom już dziś mieszkający tu właściciele chętnie uchylają rąbka tajemnic, które skrywa w sobie Kapitanowo. Ten zamek to miejsce autentyczne, prawdziwe, jesli chcesz poczuć niezwykłą aurę zamierzchłych czasów i choć na chwilę przenieść się w czasie, to miejsce jest dla ciebie. Poznasz tu los dawnych mieszkańców, zobaczysz jak żyli i staniesz twarzą w twarz z historią. Przed wizytą najlepiej zapowiedzieć się telefonicznie.Zamek Kapitanowo
ul. Marii Konopnickiej, Ścinawka Średnia
tel. 667-610-690 , 601-069-038
kapitanowo.zamek@gmail.com
http://zamekkapitanowo.pl

Zamek Kapitanowo w Ścinawce na mapie

Poniżej znajdziesz mapę Dolnego Śląska wraz z zaznaczoną atrakcją. Zaznaczone są również inne atrakcje, które możesz zobaczyć w pobliżu. Im większa i ciemniejsza jest pinezka, tym ważniejsza to atrakcja. Po kliknięciu w pinezkę pojawi się nazwa i zdjęcie atrakcji wraz z linkiem do jej szczegółów.

Nowa Ruda noclegi

Nowa Ruda to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°31'31N, 16°29'2E
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021