Zalew w Jarocinie koło Niska

Zalew w Jarocinie koło Niska

(4.1 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W niewielkim Jarocinie leżącym na północny wschód od Niska znajduje się atrakcyjny zalew, który powstał całkiem niedawno, na rzece Gilówka, ale swoim urokiem już przyciąga wielu mieszkańców i turystów.Nad zalewem powstała scena plenerowa, na której latem odbywają się darmowe koncerty lokalnych zespołów, festyny czy pikniki rodzinne. W niewielkich odległościach od zalewu znajdziemy także altanki i miejsca ogniskowe.

Na sam zalew zaś prowadzi drewniane molo. Całość sprawia bardzo pozytywne wrażenie.Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–00:00
  • wtorek: 10:00–00:00
  • środa: 10:00–00:00
  • czwartek: 10:00–00:00
  • piątek: 10:00–00:00
  • sobota: 10:00–00:00
  • niedziela: 10:00–00:00

Nisko noclegi

Nisko to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Nisko
Jeziora i plaże
Normalna
zalewy
50°34'22N, 22°18'43E
11 kwiecień 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację