Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Zalew w Gorzuchowie niedaleko Kłodzka to kolejne godne uwagi miejsce Kotliny Kłodzkiej. W niewielkiej wiosce przed paru laty zastanawiano się co zrobić z wyrobiskami po starej żwirowni. Zaadaptowano je na kąpielsko miejskie i powstało tu piękne miejsce dla turystów i mieszkańców, wspaniały letni azyl z ciszą i przyrodą wokół.Wybudowano całą infrastrukturę letniskową i turystyczną, nad zalewem z meandrami powstała piaszczysta plaża, boiska do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych. Kąpielisko w sezonie jest strzeżone przez ratownika. Wejście na plażę z kąpieliskiem jest płatne, bez limitu czasu. Ceny są symboliczne.

Zalew z kąpieliskiem
Gorzuchów

Kotlina Kłodzka noclegi

Kotlina Kłodzka to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218437 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

KOLONIA LEŚNA
Hotel Niemcza Spa
Pałac Ławica

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020