Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Nieopodal niezwykle cennego pocysterskiego kościoła Św. Floriana w Koprzywnicy, w malowniczej scenerii rozlewa się duży zalew utworzony na rzece Koprzywianka. Tworzą go: zbiornik główny o nazwie Danusia i zbiornik Hania o łącznej powierzchni 17 ha.Latem na zalewie w Koprzywnicy organizowane jest strzeżone kąpielisko i bezpłatna nauka pływania. Przez cały rok natomiast zbiornik jest prawdziwym rajem dla wędkarzy, w którym łowić można ryby spokojnego żeru, a także drapieżne szczupaki i okonie.

Zalew Koprzywianka
ul. Krakowska, Koprzywnica

Koprzywnica noclegi

Koprzywnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136350 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zajazd Przystocze

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020