Pałac w Zakrzewie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Zakrzewo

(4 głosów: 4)

0 atrakcje, które musisz zobaczyć w Zakrzewie

Zakrzewo to wieś położona w województwie wielkopolskim, niedaleko miejscowości Kłecko, na północny zachód od Gniezna, na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Wełnianką.Pałac w Zakrzewie

Główną atrakcją miejscowości Zakrzewo jest piękny pałac. Wzniósł go w XIX wieku Albin Belina - dobry gospodarz i społecznik. Wokół pałacu rozciąga się park krajobrazowy z bogactwem gatunkowym drzew i krzewów. Za pałacem mieszczą się zabytkowe budynki gorzelni, olejarni i stajni.

Obecnie pałac w Zakrzewie to piękny hotel i centrum konferencyjne pozostające w rękach banku WBK (Zakrzewo 15).Na południe od miejscowości Zakrzewo, niedaleko Jarocina, również w województwie wielkopolskim, również znajduje się pałac w Zakrzewie, ale dla odmiany ta miejscowość nazywa się Zakrzew.

Zakrzewo noclegi

Zakrzewo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Zakrzewie. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
52°36'6N, 17°23'9E
07 luty 2017
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację