Pałac w Zakrzewie, Barsolis Karol Turysta Kulturowy

Zakrzewo

(4.2 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Zakrzewo to wieś położona w województwie wielkopolskim, niedaleko miejscowości Kłecko, na północny zachód od Gniezna, na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego, nad rzeką Wełnianką.

Pałac w Zakrzewie

Główną atrakcją miejscowości Zakrzewo jest piękny pałac. Wzniósł go w XIX wieku Albin Belina - dobry gospodarz i społecznik. Wokół pałacu rozciąga się park krajobrazowy z bogactwem gatunkowym drzew i krzewów. Za pałacem mieszczą się zabytkowe budynki gorzelni, olejarni i stajni.Obecnie pałac w Zakrzewie to piękny hotel i centrum konferencyjne pozostające w rękach banku WBK (Zakrzewo 15).

Na południe od miejscowości Zakrzewo, niedaleko Jarocina, również w województwie wielkopolskim, również znajduje się pałac w Zakrzewie, ale dla odmiany ta miejscowość nazywa się Zakrzew.

Atrakcje Zakrzewa

Noclegi w Zakrzewie

Tutaj znajdziesz duży wybór noclegów. Zamawiając nocleg na Booking.com za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!
Booking.com

Zakrzewo - mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022