Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie, mokunka

Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie

(4.8 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Na trasie o nazwie Skarby Dorzecza Wisłoka w Beskidzie Niskim znajduje się wzniesienie zwane Przymiarki. Ma wysokość 626 m n.p.m. i leży w okolicy Wzgórz Rymanowskich, niedaleko uzdrowiska Rymanów Zdrój. Jest grzbietem łagodnym, a z jego wzniesienia dostępny jest piękny widok na okolicę. Wzniesienie Przymiarki jest dobrze zagospodarowane, są tu ławeczki, wiaty drewniane oraz tablice informacyjne.

Można tu dojść pieszo lub dojechać autem od strony miejscowości  Bałucianka. Wzniesienie znajduje się na trasie prowadzącej z Rymanowa Zdroju, również pieszo można z tego uzdrowiska łatwo trafić gminnym szlakiem zielonym. Fajna alternatywa dla tych, którym znudzą się spacery po Parku Zdrojowym.Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Rymanów
Normalna
punkty widokowe szczyty
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

grzegorzkrosno
Gorąco polecam i dla tych którzy lubią jeździć rowerem, chodzić na nogach, czy też podjechać autem
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022