Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie

Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie

Na trasie o nazwie Skarby Dorzecza Wisłoka w Beskidzie Niskim znajduje się wzniesienie zwane Przymiarki. Ma wysokość 626 m n.p.m. i leży w okolicy Wzgórz Rymanowskich, niedaleko uzdrowiska Rymanów Zdrój. Jest grzbietem łagodnym, a z jego wzniesienia dostępny jest piękny widok na okolicę. Wzniesienie Przymiarki jest dobrze zagospodarowane, są tu ławeczki, wiaty drewniane oraz tablice informacyjne.Można tu dojść pieszo lub dojechać autem od strony miejscowości  Bałucianka. Wzniesienie znajduje się na trasie prowadzącej z Rymanowa Zdroju, również pieszo można z tego uzdrowiska łatwo trafić gminnym szlakiem zielonym. Fajna alternatywa dla tych, którym znudzą się spacery po Parku Zdrojowym.Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220537 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1114302 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

grzegorzkrosno Nowicjusz 0 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-05-11 na
Gorąco polecam i dla tych którzy lubią jeździć rowerem, chodzić na nogach, czy też podjechać autem
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020