Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie, mokunka

Wzniesienie Przymiarki w Rymanowie

(4.8 głosów: 5)
Oceń i napisz opinię

Na trasie o nazwie Skarby Dorzecza Wisłoka w Beskidzie Niskim znajduje się wzniesienie zwane Przymiarki. Ma wysokość 626 m n.p.m. i leży w okolicy Wzgórz Rymanowskich, niedaleko uzdrowiska Rymanów Zdrój. Jest grzbietem łagodnym, a z jego wzniesienia dostępny jest piękny widok na okolicę. Wzniesienie Przymiarki jest dobrze zagospodarowane, są tu ławeczki, wiaty drewniane oraz tablice informacyjne.Można tu dojść pieszo lub dojechać autem od strony miejscowości  Bałucianka. Wzniesienie znajduje się na trasie prowadzącej z Rymanowa Zdroju, również pieszo można z tego uzdrowiska łatwo trafić gminnym szlakiem zielonym. Fajna alternatywa dla tych, którym znudzą się spacery po Parku Zdrojowym.

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Rymanów
Szczyty i punkty widokowe
Normalna
punkty widokowe szczyty
49°32'28N, 21°48'20E
24 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

grzegorzkrosno
11 maj 2020 21:58
Gorąco polecam i dla tych którzy lubią jeździć rowerem, chodzić na nogach, czy też podjechać autem
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację