Wystawa Klocków LEGO w Rewalu, Cezary

Wystawa Klocków LEGO w Rewalu

(5 głosów: 1)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Gminny Ośrodek Kultury w Rewalu zaprasza latem na wystawę, która jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO ®. Ta niepowtarzalna kolekcja klocków LEGO została zainicjowana ponad 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO.

Wystawa dedykowana jest tak dla dzieci jak i dorosłych, którzy mogą na własne oczy zobaczyć wiele największych kolekcjonerskich modeli osadzonych w tak zwane światy tematyczne. Wystawa BAWSIEKOLEGO jest jedyną tak bardzo kolekcjonerską wystawą, w autorskiej aranżacji wykonanej przez jej twórców.Na Wystawie możesz zobaczyć unikalne, bardzo duże miasto LEGO City z pełną miejską infrastrukturą w tym z pociągami, karuzelami, oraz wielkimi budowlami świata. Ważnym tematem jest seria NINJAGO, która zdobi ekspozycję wieloma zachwycającymi modelami pojazdów i sytuacjami z dalekiego wschodu. Są tu świątynie, statki powietrzne i smoki.

Niewątpliwą przyjemnością dla dziewczynek i ich mam jest platforma miasteczka Heartlake City z modelami LEGO Friends. Na platformie jest  unikalny autorski pociąg. Warto przyjrzeć się dłużej co słychać u przyjaciółek i wyobrazić sobie wspólną przygodę. Oko fana sagi Star Wars™ będzie błyszczeć na widok największych kolekcjonerskich modeli, tzw. UCS. Są to wydawane w limitowanych ilościach i trudno dostępne o wiele większe modele od tych seryjnie proponowanych.

Poza tym wiele innych tak zwanych światów tematycznych, które przez lata były skrzętnie zbierane, by teraz stanowić imponującą kolekcję.Wystawa oddaje historyczny już charakter wspaniałego świata LEGO. Po wnikliwym obejrzeniu Wystawy można samemu oddać się pasji i zasiąść do stanowiska z klockami LEGO, by budować własne dzieła. Przyjemność gwarantowana nie tylko dla dzieci.

Wystawa z klocków LEGO
GOK Świetlica, ul. Słowackiego 1, RewalRewal noclegi

Rewal to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022