Wystawa Klocków LEGO w Międzyzdrojach

Wystawa Klocków LEGO w Międzyzdrojach
53°56'1" N, 14°27'2" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Na promenadzie w Międzyzdrojach można latem zobaczyć wystawę, która jest unikalnym zbiorem modeli z klocków LEGO ®. Ta niepowtarzalna kolekcja klocków LEGO została zainicjowana ponad 35 lat temu. Dziś tworzy wyjątkowy przekrój historii duńskich zabawek. Zbiory są własnością jednej rodziny, która dzieli się wzajemnie wspólnym hobby. Odzwierciedla szerokie spektrum zainteresowań seriami LEGO.Wystawa dedykowana jest tak dla dzieci jak i dorosłych, którzy mogą na własne oczy zobaczyć wiele największych kolekcjonerskich modeli osadzonych w tak zwane światy tematyczne. Wystawa BAWSIEKOLEGO jest jedyną tak bardzo kolekcjonerską wystawą, w autorskiej aranżacji wykonanej przez jej twórców.

Na Wystawie możesz zobaczyć unikalne, bardzo duże miasto LEGO City z pełną miejską infrastrukturą w tym z pociągami, karuzelami, oraz wielkimi budowlami świata. Ważnym tematem jest seria NINJAGO, która zdobi ekspozycję wieloma zachwycającymi modelami pojazdów i sytuacjami z dalekiego wschodu. Są tu świątynie, statki powietrzne i smoki.

Niewątpliwą przyjemnością dla dziewczynek i ich mam jest platforma miasteczka Heartlake City z modelami LEGO Friends. Na platformie jest  unikalny autorski pociąg. Warto przyjrzeć się dłużej co słychać u przyjaciółek i wyobrazić sobie wspólną przygodę. Oko fana sagi Star Wars™ będzie błyszczeć na widok największych kolekcjonerskich modeli, tzw. UCS. Są to wydawane w limitowanych ilościach i trudno dostępne o wiele większe modele od tych seryjnie proponowanych.Poza tym wiele innych tak zwanych światów tematycznych, które przez lata były skrzętnie zbierane, by teraz stanowić imponującą kolekcję.Wystawa oddaje historyczny już charakter wspaniałego świata LEGO. Po wnikliwym obejrzeniu Wystawy można samemu oddać się pasji i zasiąść do stanowiska z klockami LEGO, by budować własne dzieła. Przyjemność gwarantowana nie tylko dla dzieci.

Wielka Wystawa Klocków LEGO
VIENNA HOUSE AMBER BALTIC, ul. Promenada Gwiazd 1, MiędzyzdrojeMiędzyzdroje noclegi

Międzyzdroje to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Cezary Zapaleniec 400 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021