Wyspa Przygód Opatowicka we Wrocławiu, karrrr96

Wyspa Przygód Opatowicka we Wrocławiu

(4.4 głosów: 8)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Wyspa Przygód Opatowicka we Wrocławiu to kompleks nadrzewnych atrakcji, gdzie odwiedzający mają do pokonania liczne mostki, kładki, siatki czy drewniane platformy. Łączna długość stalowych lin to około 1 km. Na linach zamocowano wiele atrakcji - naliczono ich już ponad 100. Tor przeszkód znajduje się na wysokości od 2 do 17 metrów. W zabawie mogą brać udział dorośli, jak i dzieci, które skończyły 16 lat. Do wyboru jest tutaj 5 tras, w zależności od poziomu trudności. Nazwano je: Świstak, Wiewiórka, Dzięcioł, Goryl, Pantera oraz Małpka.

Wyspa Przygód Opatowicka znajduje się we wschodniej części miasta, na Wyspie Opatowickiej, nad Odrą.Wyspa Przygody Opatowicka
Braci Gierymskich 151, Wrocław
tel. 784-567-892
http://opatowicka.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 22:30–23:00
  • niedziela: Zamknięte

Wrocław noclegi

Wrocław to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Wrocław
Parki rozrywki
Normalna
Parki linowe rekreacja
51°5'56N, 17°7'16E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Włodzimierz Kuzmyk
Super miejsce. Tylko nie stety park został zlikwidowany
Liczydło
One timer. Like every other adventure park I've been to. However, it is the only one in the city.
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021