Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Wągrowcu

Wypożyczalnia sprzętu wodnego w Wągrowcu

Na plaży miejskiej w Wągrowcu, nad Jeziorem Durowskim istnieje wypożyczalnia sprzętu wodnego. Wypożyczając łódź, rower wodny lub kajak, podziwiać można piękno Jeziora Durowskiego, a także mającą około 11 km długości linię brzegową.Wypożyczalnia czynna jest latem codziennie od 8.00 do 20.00, znajduje się przy ul. Kościuszki, niedaleko wypożyczalni rowerów, tak więc przez kilka najcieplejszych miesięcy w roku można tu w pełni korzystać z uroków jeziora położonego w samym centrum miasta.Wypożyczalnia sprzętu pływającego
ul. Kościuszki, Wągrowiec

Wągrowiec noclegi

Wągrowiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wągrowiec Krajtroter 5210 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125486 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020