Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
San Marino,Asyż,Rzym,Florencja,Wenecja, Małgorzata Bednarczyk

San Marino,Asyż,Rzym,Florencja,Wenecja

2009-03-25 - 2009-04-02
2009-03-25 08:17:52
Avatar użytkownika
Małgorzata Bednarczyk Krajtroter 2996 kilometrów
  1. Typowa wycieczka objazdowa do Włoch z biurem Itaka.Rzym miasto pielgrzymek z całego świata, a szczególnie polaków.Ogromne tłumy ludzi , mnóstwo zabytków i wrażeń szczególnie dla katolików.Trudno w paru zdaniach powiedzieć co robi największe wrażenie.Wszystko w tym wiecznym mieście jest monumentalne i wielkie, a w Bazylice św.Piotra człowiek czuje sie taki malutki.Ja osobiscie odczuwałam duże wzruszenie przy grobie Jana Pawła II oraz dotykając piety św.Piotra.
  2. Florencja przywitała nas ulewnym deszczem i dlatego wrażenia ze zwiedzania nie są takie radosne.Dla mnie Florencja to miasto figur i rzeżb nie wiadomo na co sie patrzeć i co podziwiać Herkules, Dawid ....
  3. Wenecja to miasto marzeń i płynąc kanałami czuje sie jak w nierealnym świecie.Na placu św.Marka ogladamy Bazylike , która mieni sie w słońcu i wyglada jak ze złota.Wszędzie pełno latających gołębi, nawet teraz zamykając oczy czuje tą atmosfere Wenecji .Chwilo trwaj... może pojade tam w tym roku przecież wrzuciłam pieniążek do fontanny di Trevi w Rzymie.
Wenecja
Avatar użytkownika
Małgorzata Bednarczyk Krajtroter 2996 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
monika Krajtroter 17658 kilometrów
2010-11-29 13:31:58
To cudownie piękne miasta z unikatowymi zabytkami. Cudowne miejsca , do których chciałoby się wracać.
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020