Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, EmiZtg

Wołowiec, Rakoń, Grześ

2002-07-18
2017-04-10 17:50:38
Avatar użytkownika
EmiZtg Krajtroter 18483 kilometrów

Nie jestem pewna, czy aby nie szliśmy wtedy też na Bobrowiec, zwłaszcza że to było jeszcze przed likwidacją szlaku. Nie mam jednak zdjęć i nie mogę tego skonsultować z nikim. 

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Chochołów > Zakopane > Dolina Chochołowska > Wołowiec > Grześ > Rakoń

Fajna wycieczka w słoneczny dzień. Widoki piękne. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, co za jeziorka widać tam po drugiej, słowackiej stronie. Bardzo mi się spodobały. Na Rohacze się na razie nie wybieram, ale może kiedyś tam pójdę spełnieć to swoje marzenie sprzed piętnastu lat 🙂.Szlak przez Wyżnią Chochołowską bardzo przyjemny, prawie pusto, tylko kilka osób. Na Wołowiec też nikt się nie wybierał, wszyscy kończyli spacer maksymalnie na Rakoniu, a szkoda.Avatar użytkownika
EmiZtg Krajtroter 18483 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020