Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Aragonit

Międzybrodzie Bialskie

2016-10-07 - 2016-10-09
2016-12-30 00:30:30
Aragonit Zapaleniec 561 kilometrów

Zwiedzamy Beskid Mały. Wyprawa na Magurkę i Czupel. Po drodze zmiana pór roku. Najpierw kolorowa jesień a wyżej biel zimy ukazuje swoje uroki. Na koniec dowiemy sie jak w Żywcu piwo warzono.

Wycieczka z całą rodzinką. O tej porze roku można w ciągu jedengo dnia zobaczyć kolory jesieni i biel zimy. Szczególnie pięknie wyglądają jesienne kolorowe drzewa na tle zimowego krajobrazu. Po drodze na Magurkę przystanek w restauracji Gawra, gdzie można posilić się dobrym jedzonkiem z pysznym świeżym chlebem wypiekanym na miejscu i rozgrzać sie grzanym piwkiem. Na Magurce już zima, jeszcze drochę podejścia i mamy szczyt Czupel. A potem już tylko w dół, po drodze trochę błotka, deszczu i toniemy w mgłach. Zmęczeni, ale zadowoleni docieramy na nocleg w Międzybrodziu Bialskim. Na następny dzień w browarze żywiecki dowiadujemy sie o warzeniu piwa. Oczywiście jest degustacja piwa, dziecko i kierowca musi zadowolić się soczkiem. I wracamy do domu. Jeszcze na koniec obiadek w Karczmie Rogatę w Bielsko-Białej, gdzie można coś pysznego zjeść. Polecam. Wycieczka krótka, ale intensywna.Aragonit Zapaleniec 561 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020