Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Angelika Krajewska

Zatorland

2016-08-13 - 2016-08-14
2016-08-23 23:16:23
Avatar użytkownika
Angelika Krajewska Krajtroter 10053 kilometrów

 

 

ZatorLand

Przemierzając ścieżkę edukacyjną największego w Polsce Parku Ruchomych Dinozaurów, można stanąć oko w oko z wydającym dźwięki i poruszającym się gigantycznym stworem, bądź też podziwiać elementy jego imponującego szkieletu. Podczas rejsu po malowniczym stawie w Parku Mitologii, przenieść się można do mitycznej krainy greckich bogów i herosów. Na amatorów fauny mórz i oceanów czeka Park Wodnych Stworzeń, zaś na miłośników baśniowych postaci - Park Bajek, w którym zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi mogą udać się w niecodzienną podróż i spotkać bohaterów swoich ulubionych bajek.

ZatorLand skrywa w sobie ponadto 11 gigantycznych insektów, które zobaczyć można w Parku Owadów, a także moc atrakcji lunaparku, w tym kino 5D, autodrom, plac zabaw, stymulator Bonanza, karuzela Rekin czy nowości takie jak Dinocoaster oraz diabelski młyn.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Tarnów > Zator

Bardzo fajne miejsce na spacer . Dzieci napewno radochę mają widząc takie olbrzymy . Bardzo fajnie wszystko wkomponowane w teren . Przy bardzo słonecznym dniu można spokojnie się wybrać , ponieważ ścieżka prowadzi przez teren drzewiasty . Tak że dzieci nie przebywają w pełnym słońcu . Po drodze znajdują się wielkie ławki ( przypominające dinozaury ) gdzie możemy usiąść i odpocząć . Warto odwiedzić to miejsce .Avatar użytkownika
Angelika Krajewska Krajtroter 10053 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020