Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Angelika Krajewska

Gospoda u Wiedźmy

2016-08-08
2016-08-08 21:30:45
Avatar użytkownika
Angelika Krajewska Krajtroter 10053 kilometrów

W niewielkiej miejscowości Lipiny znajduje się ciekawa atrakcja dla naszych dzieciaków- Muzeum Lalek.  Jedną z jego fili jest Gospoda u Wiedzmy położona tuż przy głównej drodze A 4 prowadzącej do Rzeszowa.Rewelacyjny wybór ponad 100 różnych typów pierogów, ale i przepyszna golonka i żeberka, jedzenie świeże i smaczne, robione na bieżąco (ziemniaki na placki tarte przed zrobieniem). Trzeba chwilę poczekać ale warto, przy tym nie drogo, położenie dobre w czasie podróży. Mini wioska do zwiedzenia, dla dzieciaków super.


 

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Tarnów > Lipiny

Gospoda oferuje bardzo duży wybór pierogów – ale nie tylko, specjalne menu dla dzieci, dania bezglutenowe. Do dyspozycji rodziców krzesełko do karmienia dzieci.  
Dodatkowe atrakcje to wystawy Filii Muzeum Lalek. W dużym ogrodzie (w zimie zamknięte!) można przespacerować po zamku Śpiącej Królewny, Wiosce Krasnali, domu Babci i Czerwonego Kapturka. Przy muzeum działa sklepik z lalkami. 

 Avatar użytkownika
Angelika Krajewska Krajtroter 10053 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020