, maciej w

wędrowka na Kasprowy Wierch

2008-11-23
2008-11-23 21:35:44
Avatar użytkownika
maciej w Uzależniony od podróży 1026 kilometrów

Kasprowy Wierch to miejsce, do którego powracałem kilka razy... uwielbiam piesze wędrówki po górach... sprawia mi to ogromną przyjemność...
W ten wakacyjny dzień wybraliśmy się na Kasprowy Wierch. Wyruszając spacerkiem z pod naszej kwatery do Kuznic.Tym razem wybraliśmy zielony szlak, prowadzący przez Myślenickie Turnie, gdzie można chwilkę odpocząć i rozkoszować się pięknymi widokami, w tym między innymi na Giewont. Kolejnym naszym przystaniem był szczyt Kasprowego Wierchu, gdzie można zrobić sobie kolejne świetne zdjęcia.
Na drogę powrotną wybraliśmy szlak zółty, prowadzący przez Dolinę Gąsienicową, w której to znajduje się schronisko Murowaniec. Szlak ten sam w sobie jest piękny, ponieważ dostarcza wiele pozytywnych emocji i wspaniałych widoków, od których ciężko jest oderwać wzrok. Powracając z schroniska Murowaniec zdecydowaliśmy sie wybrać szlak niebieski, prowadzący przez przełęcz między Kopami i Boczań prosto do Kuznic. Można też wybrać szlak żółty, równie ciekawy, prowadzący przez Doline Jaworzynkę.
Tą wędrówkę po górach polecam wszystkim, gdyż wcale nie tżeba mieć świetnej kondycji żeby ją przebyć. Gwarantuje, że jest to świetna forma spędzania wolnego czasu - wakacji!!!wędrowka na Kasprowy Wierch
Avatar użytkownika
maciej w Uzależniony od podróży 1026 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021