, Gabriela Jaworowska

PLENER W KOSSAKÓWCE

2012-08-08
2012-08-14 00:09:18
Avatar użytkownika
Gabriela Jaworowska Krajtroter 7595 kilometrów

V PLENER RZEŹBIARZY W GÓRKACH WIELKICH

 

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Górki WielkieV PLENER RZEŹBIARZY W KOSSAKÓWCEGórki Wielkie w Kossakówce odbył się piąty plener rzeźbiarzy zorganizowany przez Fundację Zofii Kossak.

Przez siedem dni można było podziwiać pracę artystów nad swoimi rzeźbami, które przedstawiały twórczość Zofii Kossak. Piękne rzeźby powstawały z pni lipowych, codziennie słychać było stukot młotków w dłuta i głośne warkoty pił mechanicznych.Byłam oczywiście i podziwiałam pracę nad pięknymi rzeźbami, a w pierwszy dzień września odbędzie się aukcja tych arcydzieł.

Avatar użytkownika
Gabriela Jaworowska Krajtroter 7595 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020