Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Krutyń początek spływu , Wojciech Grabowski

Rzeka Krutynia zaprasza

2008-08-12
2008-08-14 07:18:32
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów
Krutyń- Nowy Most - przepiękne krajobrazy widziane z kajaka.
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Ruciane Nida >
Bardzo ciekawa wyprawa kajakowa po jednej z najpiękniejszych rzek w Polsce. Polecam ją wszystkim chętnym, nawet mamusiom z kilkuletnimi pociechami. Traficie bez problemu, bo od Mrągowa to już tylko kilkanaście kilometrów na południe. Opisy trasy i warunki wynajęcia wziąłem ze stronki http://www.splywy.pl/splywy_jednodniowe/ . Wynajęcie kajaka , pozostawienie samochodu na bezpłatnym parkingu i transport powrotny w cenie wynajmu kajaka. Za trasę Krutyń- Wojnowo- Ukta- Nowy Most (trasa około 20 kilometrowa) zapłaciłem 40 złotych + 5 za pomoc w przeniesieniu kajaka obok starego młyna. Krutynia jest rzeczką o prawie stojącej wodzie, miejscami bardzo płytkiej . Za to widoki są naprawdę wspaniałe. Mnóstwo łabędzi z pociechami, kaczek nie zliczę i pierwszy raz z bliska widziałem bobra. Niestety zanim aparat się uruchomił to bobra już nie było. Reszta na załączonych kilku zdjęciach, bo same opisy znajdziecie w książce Wańkowicza -Na tropach Smętka. Cała trasa zajmuje około 6 godzin z przerwami na posiłek, oglądaniem wspaniałych krajobrazów i niestety potrzeba trochę pomóc słabiutkiemu nurtowi rzeczki.  Polecam serdecznie.
Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Początek spływu Dopływamy do przenoski Przenoska w starym młynie Przenoska w starym młynie Krutyński Piecek Krutyński Piecek Krutyński Piecek Krutyński Piecek Krutyński Piecek Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Krutyński Piecek - Wojnowo Postój Postój Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Krutynia w okolicy Wojnowa Ukta Ukta Ukta Ukta dalsza trasa Ukta już za nami Ukta już za nami Ukta już za nami Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Rezerwat Wankowicza Nowy Most i jaka szkoda że już koniec Nowy Most i jaka szkoda że już koniec Nowy Most i jaka szkoda że już koniec Nowy Most i jaka szkoda że już koniec Rzeka Krutynia zaprasza Krutyń Krutyń Krutyń mapka początku trasy Woliński PN Jezioro Turkusowe
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020