Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku, Anna Piernikarczyk

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku

2011-07-09
2011-07-10 20:11:47
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126700 kilometrów

Rodzinna wycieczka do Parku w Kamieniu - dzielnicy Rybnika. Tam znajdują się nowo otwarte korty tenisowe (mojej siostry) i Rodzinny Park Atrakcji z Dino Parkiem i Bajkową Krainą.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Rybnik > Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku > Rybnik

Cały Park w Rybniku Kamieniu to świetne miejsce na weekendowy wypoczynek z rodziną. Choć trochę na razie pamięta czasy minionej epoki, coraz bardziej przypomina nowoczesny ośrodek.Korty tenisowe

Dino Park w Rybniku
Dino Park w Rybniku


Pochwalę się przy okazji, że wczoraj moja siostra z mężem otwarli korty tenisowe w tym parku.

Rodzinny Park Atrakcji

Rodzinny Park Atrakcji w Rybniku Kamieniu

Od niedawna, bo od czerwca tego roku (2011) w Parku istnieje Rodzinny Park Atrakcji, przeniesiony tu z innej części Rybnika, znad Zalewu Rybnickiego.Park jest całkiem fajny, ale jeśli mam być szczera, trochę drogi. Nas bilety kosztowały 53 zł (3 osoby, bo Dominika miała za darmo, do 3 lat), za powiedzmy około 2 godziny. Oczywiście można być dłużej, ale obejście wszystkich atrakcji nie trwa aż tak długo, a place zabaw aczkolwiek bardzo tutaj ciekawe, można mieć za darmo w innych miejscach.

Oczywiście dzieci były bardzo zadowolone 🙂

Jest Dino Park z kilkudziesięcioma dinozaurami, kilka z nich wydaje odgłosy i porusza głowami i ogonami. Pomiędzy nimi przechadzają się młode lamy, owieczki i kozy.

Jest też Bajkowa Kraina - czyli Domek z Piernika, Kot w Butach i inne postaci poupychane to tu to tam. Są ładne, plastikowe i bezpieczne place zabaw i kilka dodatkowo płatnych atrakcji, jak kolejka dla dzieci, hokej lodowy itp.

Dla dzieci atrakcja bardzo fajna, dla rodziców trochę mniej 🙂

Bajkowa Kraina w Rybniku

Rodzinny Park Atrakcji
Rybnik-Kamień
ul. Hotelowa 12
tel. 32 444 92 00, 606 252 202
biuro@rparybnik.pl
www.rparybnik.pl
Bajkowa Kraina w Kamieniu
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126700 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126700 kilometrów
2011-08-17 11:54:25

No my byliśmy w ten weekend w Inwałdzie w Dinolandii, cena bez promocji 18 zł, taniej troszeczkę od Rybnika a Park wydaje mi się znacznie ładniejszy co prawda też dodatkowe rzeczy płatne, ale sam teren Parku znacznie bardziej zadbany i nie chodzi mi o same tylko dinozaury - ładna trawka, mostki, kwiaty, wszystko z większym gustem i pieniędzmi. No ja ogólnie uważam że trochę drogie te parki rozrywki skoro tyle rzeczy w środku płatnych bo faktycznie z małymi dziećmi w ciągu 1-2 godzin można zobaczyć wszystko łącznie z placem zabaw, więc koszt około 50 zł za rodzinę to troszeczkę przesada, no ale za kino trzeba podobnie zapłacić za 1,5 godziny, a jednak to większa atrakcja :)

elpa Nowicjusz 1 kilometrów
2011-08-17 11:11:41

 

Po oglądnięciu galerii na stronie Parku postanowiłam zabrać tam dzieciaki (musieliśmy przejechać 120 km). Niestety przeżyłam wielkie rozczarowanie. Cena absolutnie nieadekwatna do ilości atrakcji: większy plac zabaw, kilka postaci z bajek i dinazaury za ogrodzeniem, a wszystko na niezbyt dużej powierzni i wystarczy 45 minut by wszystko zobaczyć. Inne atrakcje: trampolinka, karuzelka, mini park linowy itd. są dodatkowo płatne. Jednak najbardziej nie podobało mi się zachowanie i postawa personelu. Panie były zniechęcone i mało pomocne. Musiałam ok. 10 minut czekać aż ktoś podejdzie i wpuści dzieci na "Łódź piracką" za którą dodatkowo płaciłam, a gdy już Pani przyszła, to miałam wrażenie że za chwilę uśnie na schodkach. Rozczarowałam się bardzo. A szkoda, bo to miejsce ma potencjał. Trochę reklamy, bardziej zaangażowany i uśmiechnięty personel, trochę dbałaości o estetykę miejsca ( błoto jest tak gdzie stoliki) i niższe ceny lub wliczenie w cenę tych płatnych atrakcji i bedzie fajnie :)
 
Avatar użytkownika
mirosław Krajtroter 48381 kilometrów
2011-07-22 21:18:35

fajny park na rodzinną wycieczke na niedzielne popołudnie

Avatar użytkownika
Agnieszka Kaczyńska Domator 12 kilometrów
2011-07-12 08:03:13

w Jurowcach k/ Białegostoku jest podobny park dinozaurów.

darek myste Nowicjusz 1 kilometrów
2011-07-11 13:26:32

fajne miejsce, napewno się wybiorę

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020