Ciechanów, kasia ejsmont

Na mazury przez Ciechanów

2008-07-26 - 2008-07-30
2011-04-08 11:40:57
Avatar użytkownika
kasia ejsmont Krajtroter 12734 kilometrów

Jedziemy na mazury. W planach woda, słońce i dużo zabawy. A żeby droga nam sie nie nudziła zatrzymaliśmy sie w Ciechanowie aby obejrzeć zamek. 

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Ciechanów > Ryn > Giżycko

Na mazury jeździmy kilka razy w roku. Ale lato cieszy nas najbardziej, a zwłaszcza naszą córcie. Mamy swoją ulubioną plażę w Rynie nad jeziorem Ołów. Jest słoneczna ale można też znaleść troche cienia. Łagodne wejscie do jeziora i dużo piachu czynią z niej idealną dla dzieci. Jest tam wypożyczalnia rowerków wodnych i kajaków. A jeśli lubicie spacery proponuję zajrzec na zamek. Niedawno odrestaurowany i przekształcony na hotel. Warto również zajrzec nad Jezioro Ryńskie. Podczas tego wypadu odwiedziliśmy również plaże w Giżycku. Bardzo malownicza i duża. Z wieloma atrakcjami. Ale za dużo betonu i zejście do wody kiepskie. Więc następnego dnia znów byliśmy w Rynie :)Avatar użytkownika
kasia ejsmont Krajtroter 12734 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020