Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Ryn, kasia ejsmont

Na mazury przez Ciechanów

2008-07-26 - 2008-07-30
2011-04-08 11:40:57
Avatar użytkownika
kasia ejsmont Krajtroter 12734 kilometrów

Jedziemy na mazury. W planach woda, słońce i dużo zabawy. A żeby droga nam sie nie nudziła zatrzymaliśmy sie w Ciechanowie aby obejrzeć zamek. 

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Ciechanów > Ryn > Giżycko

Na mazury jeździmy kilka razy w roku. Ale lato cieszy nas najbardziej, a zwłaszcza naszą córcie. Mamy swoją ulubioną plażę w Rynie nad jeziorem Ołów. Jest słoneczna ale można też znaleść troche cienia. Łagodne wejscie do jeziora i dużo piachu czynią z niej idealną dla dzieci. Jest tam wypożyczalnia rowerków wodnych i kajaków. A jeśli lubicie spacery proponuję zajrzec na zamek. Niedawno odrestaurowany i przekształcony na hotel. Warto również zajrzec nad Jezioro Ryńskie. Podczas tego wypadu odwiedziliśmy również plaże w Giżycku. Bardzo malownicza i duża. Z wieloma atrakcjami. Ale za dużo betonu i zejście do wody kiepskie. Więc następnego dnia znów byliśmy w Rynie 🙂Ryn Ciechanów Ryn-turniej rycerski Ryn Ciechanów Ryn Giżycko Ciechanów Ryn Giżycko Ciechanów Ryn Giżycko Ciechanów Ryn Giżycko Ciechanów Ryn Giżycko Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn Ciechanów Ryn
Avatar użytkownika
kasia ejsmont Krajtroter 12734 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020