Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
., obywatel Artur

Inwałd - Park Miniatur

2008-07-08
2010-11-01 09:33:19
Avatar użytkownika
obywatel Artur Zapaleniec 408 kilometrów

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Inwałd

Żeby zagospodarować słoneczne przedpołudnie wybraliśmy się na wyprawę do Parku Miniatur do Inwałdu, między Wadowicami a Andrychowem. Jednak w tym magicznym miejscu, będąc z dzieckiem, jeden dzień to zdecydowanie za mało.W kompleksie są miniatury najsłynniejszych budowli świata, lunapark, plac zabaw, labirynt, kino 5D. Jest też gdzie "przekąsić".

Chiński mur
Chiński mur


Nie wolno siedzieć na prezydentach Mały Biały Domek ... Statua Wolności Plac Św. Piotra w TV wydaje się większy :) Żona chyba źle trzymała aparat, bo Krzywa Wieża jest prosta Trochę Polski . Giewont . Błądzimy ... ... w labiryncie Labirynt Ostre hamowanie . . Córka pływa Jedzie pociąg ... ... z daleka Wieża Eiffla Inwałd - Park Miniatur
Avatar użytkownika
obywatel Artur Zapaleniec 408 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020