Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

krotki :P Brenna-Wisła

2010-09-29
2010-09-29 20:02:37
Avatar użytkownika
Łukasz Wędrowiec 160 kilometrów
Cieszyn-Brenna-Równica-Orłowa-3 kopce Wislanne-Wisła Centrym
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Cieszyn-Wisła

Jeśli ktoś ma serdecznie dość zgiełku i potrzebuje sie przejść proponuje od taka trasę 🙂Sugeruje jednak pozostawić dzieci w domu lub skrocic trase w zależności od czasu czy potrzeb.

w kierunku Równicy
w kierunku Równicy


Z Cieszyna jedziemy autobusem do Brennej.Wysiadamy w centrum i kierujemy się w strone pomnika. Jestesmy na zielonym szlaku i nie schodzimy z niego.(na zdjęciu mapka ze szlakiem).Za pomikiem skrecamy w lewo przez mostek(zdjecie) i kerujemy sie na wprost podążając naszym szlakiem.W zalezności od naszego tepa po 5-10 min skecimy w prawo w las wzdłuż szlaku i zaczy się przyjemnośc na która czekaliśmy.
W zależności od naszego tępa dochodzimy na Równicę(ze skromności nie powiem o ile pobiłem czasowo zakladany czas dojścia na Równice :P).

Z tego miejsca podążamy niebieskim szlakiem na Orłową-zakładany czas 1h 15 min(mnie zajęło 55 min).W odległości 10 min pomiedzy znakim na Orłową (zdjęcie) a schroniskiem niebieski szlak odskakuje lekko w góre i trzeba na to zwrócic uwagę by się nie zapedzic za daleko 🙂. Potem z Orłowej kierujemy się na 3 kopce,skąd schodzimy do Wisły centrum. Bardzo przyjemna wycieczka...przy odpowiednim tepie marszu powinniśmy calkowicie zapomiec o wszystkich klopotach :P

schronisko na Równicy
Dla takich chwil warto zyc :)
na Orlową
schronisko na Orłowej schronisko na orlowej :) 3 kopce z Brennej na Równice
Avatar użytkownika
Łukasz Wędrowiec 160 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020