krotki :P Brenna-Wisła

2010-09-29
2010-09-29 20:02:37
Avatar użytkownika
Łukasz 160 kilometrów
Cieszyn-Brenna-Równica-Orłowa-3 kopce Wislanne-Wisła Centrym
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Cieszyn-Wisła

Jeśli ktoś ma serdecznie dość zgiełku i potrzebuje sie przejść proponuje od taka trasę :)Sugeruje jednak pozostawić dzieci w domu lub skrocic trase w zależności od czasu czy potrzeb.

w kierunku Równicy

Z Cieszyna jedziemy autobusem do Brennej.Wysiadamy w centrum i kierujemy się w strone pomnika. Jestesmy na zielonym szlaku i nie schodzimy z niego.(na zdjęciu mapka ze szlakiem).Za pomikiem skrecamy w lewo przez mostek(zdjecie) i kerujemy sie na wprost podążając naszym szlakiem.W zalezności od naszego tepa po 5-10 min skecimy w prawo w las wzdłuż szlaku i zaczy się przyjemnośc na która czekaliśmy.
W zależności od naszego tępa dochodzimy na Równicę(ze skromności nie powiem o ile pobiłem czasowo zakladany czas dojścia na Równice :P).

Z tego miejsca podążamy niebieskim szlakiem na Orłową-zakładany czas 1h 15 min(mnie zajęło 55 min).W odległości 10 min pomiedzy znakim na Orłową (zdjęcie) a schroniskiem niebieski szlak odskakuje lekko w góre i trzeba na to zwrócic uwagę by się nie zapedzic za daleko :). Potem z Orłowej kierujemy się na 3 kopce,skąd schodzimy do Wisły centrum. Bardzo przyjemna wycieczka...przy odpowiednim tepie marszu powinniśmy calkowicie zapomiec o wszystkich klopotach :P

Avatar użytkownika
Łukasz 160 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy