Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Mirów, Anna Siemomysła

Jurajski Klasyk

2010-08-11
2010-09-26 21:37:11
Avatar użytkownika
Anna Siemomysła Krajtroter 6623 kilometrów
Mirów i Bobolice to chyba najczęściej odwiedzane przez nas zamki Jury, bardzo lubimy tu wracać 🙂
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Mirów > Bobolice > Żarki

To nasza pierwsza wycieczka zamieszczona na Polskich Szlakach. Myślę, że zupełnie zbędny jest opis i historia zamków, na portalu stworzonym przez wielbicieli Jury 😉Chciałam się tylko podzielić zdjęciami, które zrobiliśmy tam całkiem niedawno - zamek w Bobolicach już prawie ukończony.

Mirów
Mirów


Te dwa miejsca obok Ogrodzieńca często stanowią cel naszych spontanicznych wycieczek - bo żal w domu gnuśnieć, bo słońce dziś takie piękne, bo liście spadają, bo świeży śnieg tak niezwykle będzie tam wyglądał, itd, itp. Bo każdy powód jest dobry by wybrać się na Szlak Orlich Gniazd 🙂

Tym razem wracając zatrzymaliśmy się w Żarkach, aby zrobić parę zdjęć zabytkowym stodołom na tamtejszym rynku - do tej pory nam się nie udawało, bo na przykład wysiadła bateria w aparacie.

Mirów
Mirów
Mirów
Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Mirów Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Bobolice Żarki Żarki Żarki Żarki Żarki Żarki Mirów Jurajski Klasyk
Avatar użytkownika
Anna Siemomysła Krajtroter 6623 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Danuta Krajtroter 37207 kilometrów
2012-03-16 14:02:02

Świetna relacja Aniu i znakomita podpowiedź na pierwszy wiosenny wyjazd w Jurę. Pozdrawiam :-)

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125283 kilometrów
2010-09-27 08:16:03
Nasze rejony :)
Choć w Zarkach jeszcze nie byłam, a podobają mi się te domki na zdjędiach :)
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020