Najnowszy model auta ekonomiczny, Ela

Dinopark Szklarska poręba

2010-08-15
2010-09-19 10:46:30
Avatar użytkownika
Ela Krajtroter 42848 kilometrów

Plecak dobrego humoru

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Gryfów Śląski > Świeradów Zdrój > Szklarska Poręba

Dino Park w Szklarskiej Porębie miejsce dla całej rodziny od roku do 100 lat i więcej. Śmiało nadaję się na szkolne wycieczki jak i rodzinne wypady. Atrakcje jakie park oferuje to ogromy plac zabaw z wielka piaskownicą z ukrytym szkielet dinozaura. Więc każdy może zostać archeologiem. Duży wybór huśtawek i torów przeszkód. Dla łasuchów bar dobrze zaopatrzony i nie trzeba za bardzo trzymać się kieszeni, dla spragnionych wrażeń kino 5D. Żeby nie przegapić żadnego dinozaura jest zorganizowana ścieżka edukacyjna 1km. Figury są naturalnej wielkości więc czasami trzeba dobrze głowę zadzierać. Minus że nie można robić zdjęć obok dinozaurów tylko z pewnej odległości ale do odważnych świat należy 🙂. Dużym plusem jest czystość całego parku i zapewnienie atrakcji dla każdego, ale najbardziej dla rodzin. Jest gdzie usiąść, odpocząć i ma się pewność że dzieci nie będą marudzić, Więc odpoczynek na całego. Problem może być tylko z zabraniem ich z stamtąd.W Dino Parku można spędzić cały dzień lub połączyć ze zwiedzaniem Szklarskiej Poręby. PolecamNasi nowi koledzy Tu jestem Ale jaja Dinopark Szklarska poręba
Avatar użytkownika
Ela Krajtroter 42848 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Ela Krajtroter 42848 kilometrów
2011-08-12 18:07:41

Gdy my byliśmy nie był tych wszystkich dodatkowo płatnych atrakcji więc dzieciaki szalały na tym co było i były zadowolone.Mogli by w ramach cen za bilety coś wiecej dodać.

Marta Dmowska Nowicjusz 2 kilometrów
2011-08-12 17:21:08

Byłam tam z dziećmi w tym tygodniu i nie jestem tym parkiem zachwycona. Za samo wejscie zapłacilismy 45 zł (2 dzieci i 1 osoba dorosła) przy czym w ramach tej opłaty mogliśmy sie tylko bezpłatnie przejść wspomnianą ścieżka edukacyjną i skorzystać z niewielkiego placu zabaw. Każda dodatkowa atrakcja typu kolejka, park linowy oraz dmuchane zjeżdżalnie dodatkowo płatne.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021