Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Wrocław-Klucznik, Danusia

W poszukiwaniu wrocławskich krasnali

2010-07-22
2010-08-29 19:18:37
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów

Wrocławska Starówka

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Wrocław

W tym roku po raz kolejny odwiedziłam wrocławską Starówkę.Tym razem w celu odnalezienia wrocławskich krasnali. Krasnale siedzą sobie w różnych dziwnych miejscach np.na słupie ulicznej lampy,w piwnicznym okienku, pod restauracją,przed bankomatem itp. Szukając ich trzeba mieć więc oczy szeroko otwarte:-) Każdy z nich ma swoje imię i własną historie oraz sponsora. Jest ich sporo,ponad 100,a więc do poszukiwań przyda się z pewnością mapa,którą można nabyć np. w sklepach EMPIK. Mając taką mapę tropi sie krasnoludki,a przy okazji zwiedza wrocławską Starówkę i nie tylko.Niektóre krasnale sa dość daleko do siebie usytuowane,dlatego na poszukiwania ich należy przeznaczyć więcej niż jedno popołudnie:-) Miałam nadzieję odszukać je wszystkie,niestety czas i łut szczęścia (oraz sokole oko ;-)) pozwolił znaleźć ich jedynie 14.Takie poszukiwania przypominały zbieranie grzybów w lesie,ile to radości ,gdy się wreszcie wypatrzyło choc jednego!Krasnale to świetny pomysł na nietuzinkowy sposób zwiedzania miasta,a jednoczesnie jego promocja i sympatyczna ciekawostka turystyczna. Polecam!

Wrocław-Motocyklista
Wrocław-Motocyklista


Krasnale mają też swoją stronę,zapraszam:-)

http://www.krasnale.pl/

Wrocław- Słupnik
W poszukiwaniu wrocławskich kransali
Wrocław-Pierożnik
Wrocław-Kuźnik  Wrocławskie krasnale Wrocław krasnal Wrocław Wrocław Wrocław krasnale we wrocławiu Wrocław-Papa krasnal Wrocław-Syzyfki
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
2010-09-10 19:42:41
Wrocławskie krasnale:-) Kto znalazł wszystkie? Zapraszam do ich poszukiwań,to świetna rozrywka oraz sposób na nietuzinkowe zwiedzanie miasta.
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020