Nakło Chechło

2010-07-13
2010-07-14 23:00:09
Avatar użytkownika
Łukasz Krajtroter 3788 kilometrów
Wypad nad jezioro Nakło Chechło z grupą przyjaciół.
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Nakło Chechło

Z dnia na dzień postanowiliśmy udać się do oddalonego o ok. godziny drogi jeziora położonego w bliskiej odległości od Tarnowskich Gór i Bytomia. Mowa oczywiście o Nakło Chechło. Jest to miejsce tłumnie odwiedzane przez Ślązaków przede wszystkim ze wglęzu na ciepłe jezioro, gastronomię i dość rozległą plażę, która w części jest strzeżona. Na terenie jeziora istnieje możliwość wypożyczenia rowerka wodnego czy kajaka, co pozwala na jeszcze lepszą obserwację jeziora.

Wokół brzegu znajdują się punkty gastronomiczne, które oferują róznego rodzaju jedzenie i napoje.

W miłej atmosferze, odpoczynku i posileniu się spędziliśmy kolejny dzień wakacji. Polecam to miejsce szczególnie w słoneczne, upalne dni, gdzie można się ochłodzić i odpocząć od zgiełku miasta. Gdyby jednak pogoda nie była sprzyjająca polecam niedaleki Park Wodny 🙂

Ze względu na brak aparatu - brak galerii.

Avatar użytkownika
Łukasz Krajtroter 3788 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021