Relaks na Lubowidzu

2008-07-07
2008-07-07 08:13:10
Avatar użytkownika
Sebastian Zakrzewski Zapaleniec 423 kilometrów
Chwilka oddechu po tygodniu wytężonej pracy ... 🙂
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Lubowidz
Sobota - piękna pogoda, szybka decyzja... wypad nad jeziorko ! Gdzie - Lubowidz. Całkiem dobre miejsce na chwilę relaksu, jednak tylko w miejscu strzeżonym (trzeba zapłacić za wejście na teren kąpieliska - 3 PLN dorośli, 2 PLN dorośli) za kajak kasują 7 PLN za 1h - jak dla mnie to rabunek w biały dzień, no ale cóż - czego to człowiek nie zrobi by się trochę odestresować 😉. W miejscach niestrzeżonych trzeba się nastawić na śmieci - nie ma to jak kulturka... grrrrr..... Jednak co do części ogrodzonej kąpieliska nie mam zastrzeżeń. Miejsce posiada małą gastronomię, więc prowiant "domowy" nie jest konieczny. Isteniej jednak możliwość przyjazdu z własnym grillem lub kempingiem czy namiotem (cen niestety nie znam) Kapielisko wyposażone jest oprócz kajaków w rowerki. Z pomostu (całkiem spory choć lekko uszkodzony) warto pod wieczór zanurzyć wędkę - rybek jest dość. Woda była ciepła, i w miarę czysta jednak należy się w większości miejsc spodziewać glonów, kóte niestety podczas pływania zplątuję się w nogi. Jednak śmiało można stwierdzić, że na relaksik po pracy miejsce jest ok.
Fotki dodam później.

Avatar użytkownika
Sebastian Zakrzewski Zapaleniec 423 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218037 kilometrów
2011-08-31 09:30:20

Fajna wycieczka, ciekawie zaplanowana! Lubię takie konkretne, nieprzydłudawe opisy. Koniecznie wrzuc foty! pozdrawiam🙂))

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021