Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Na trasie spływu, Wojciech Grabowski

Spływ Brdą: Pustowo - Garbaty Mostek

2008-07-06
2008-07-06 16:20:55
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów
Bardzo śliczny początek rzeki Brdy nadający się do spływu
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Pustowo - leśniczówka > Garbaty mostek > Początek spływu > Zakonczenie 20 km. spływu
Jest pogodny sierpniowy poranek 2006r. Organizator spływu przetransportował nas na garbaty mostek na trasie Przechlewo- Koczała ,zostawił nas i pojechał po kajaki. Następnie zawieziono nas do Leśniczówki Pustowo, skąd nastąpił początek mojej przygody z Brdą. Przez 20 kilometrów zmagaliśmy się z drzewami powalonymi w poprzek rzeki, omijaliśmy wystające korzenie i konary i na dodatek przepływaliśmy przez uroczy odcinek rezerwatu. Tutaj to była zupełna dzicz. Ale po kilku kilometrach wpłyneliśmy na spokojny odcinek rzeki i 6 godzin trwało jak chwila. A ile śmiechu i radości z sukcesu że dopłyneliśmy cało. Nawet krótkotrwałe opady deszczu w końcowym odcinku nam nie przeszkadzały. Jedyny postój był w Nowej Brdzie, ale po niecałej godzince płyneliśmy jużdalej. Było bardzo fajnie i w tym roku już na pewno spotkamy się na spływie, ale tym razem na Krutyni.
Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Na trasie spływu Już widać garbaty mostek Było tak fajnie że szkoda wysiadać Początkowy odcinek spływu Spływ Brdą: Pustowo - Garbaty Mostek
Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Wojciech Grabowski Krajtroter 3336 kilometrów
2008-07-07 04:41:05
Naprawdę warto to przeżyć, jest to zmaganie ze sobą i wodą. Zwłaszcza na trudniejszej trasie.
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133671 kilometrów
2008-07-06 19:43:33
Jeszcze nigdy nie byłam na żadnym spływie, pewnie fajne przezycie :)
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020