Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Rynek w Gogolinie, Arkadiusz Musielak

Gogolin-Górażdże-Chorula-Malnia-Odrowąż-Krapkowice Otmęt-Gogolin

2010-06-06
2010-06-06 21:08:56
Avatar użytkownika
Arkadiusz Musielak Krajtroter 6260 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Strzelce Opolskie

Dzisiejszą wyprawę rozpoczynamy od pomnika Karolinki w centrum Gogolina. Stamtąd kierujemy się ul. Mickiewicza a następnie sportową (wzdłóż torów kolejowych) w stronę Górażdży. Całą droge pokonujemy szosą asfaltową pomiedzy lasami. Po kilku kilometrach jesteśmy w Grrażdżach. Nastepnie tą samą drogą ruszamy w kierunku wsi Chorula, gdzie robimy krótką przerwę na Placu Wiejskim (plac zabaw dla córki). Po przerwie ruszamy szlakiem rowerowym w kieruku Odry a nastepnie wsi Malnia, gdzie zwiedzamy zabytkowy, drewniany Koścółek, stojacy na dachu nowego kościoła. Dalszą drogę kontynuujemy nadal szlakiem rowerowym, wjeżdżając do lasu we wsi Odrowąż. Stamtąd leśnym szlakiem wyjeżdżamy w Krapkowicach Otmęt. Dalej jedziemy nadal szlakiem rowerowym dojeżdżając do ronda, a stąd prosto to Gogolina.Trasa łatwa, długości 22 km, w sam raz na niedzielną przejażdżkę z dzieckiem.

Pomnik Karolinki w Gogolinie
Pomnik Karolinki w Gogolinie


Plan Gogolina Wapienniki Górażdże Górażdże Górażdże Wapiennik w Górażdżach Odra w Choruli Przed kościołem Widok z Kościoła Dzwonnica Wieża Kościoła Kościół w Malni Kościół w Malni Dzwonnica Kościół w Malni Kościół w Malni Rynek w Gogolinie Gogolin-Górażdże-Chorula-Malnia-Odrowąż-Krapkowice Otmęt-Gogolin
Avatar użytkownika
Arkadiusz Musielak Krajtroter 6260 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020