Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Janek

Zakopiańskie Krupówki i kościół w Witowie.

2010-05-02
2010-05-07 20:08:46
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów
Czarny Dunajec - Zakopane - Witów - Czarny DunajecPo pięknej 1- majowej pogodzie ranek 2 maja zaczął się deszczowo, więc zrezygnowaliśmy z górskiego wypadu i spędziliśmy czas na zakopiańskich Krupówkach w tłumie wczasowiczów i wycieczkowiczów.Przemierzając słynny zakopiański deptak wkomponowaliśmy się w atmosferę tego szczególnego ceprowskiego miejsca w Zakopanym.

W drodze powrotnej do Czarnego Dunajca zatrzymaliśmy się przy zabytkowym. Drewnianym kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Szkaplerznej.

Zwieńczeniem dnia był zawsze smaczny obiadek w „Barze u Józefa” w Rynku w Czarnym Dunajcu.Zakopiańskie Krupówki i kościół w Witowie.
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020