Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Tadeusz Walkowicz

Inwałd - 2009r

2009-08-09
2009-12-19 09:59:47
Avatar użytkownika
Tadeusz Walkowicz Krajtroter 68131 kilometrów

Zwiedzanie

TRASA 464

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
1

Główna atrakcja Inwałdu / droga z Wadowic do Bielska / - Park Miniatur - to kilka hektarów z kopiami znanych budowli ze świata. Wejście do Parku Miniatur kosztuje 19 zł - bilet normalny i 15 zł - ulgowy. Modele zwiedza się z krętych alejek i mostków. Przed każdą miniaturą jest dokładny opis po polsku, angielsku i niemiecku.- Polska w miniaturze - m.in. Zamek Królewski, Zamki w Malborku, Mosznie, Będzinie, Latarnia Morska w Świnoujściu, Ratusz z Poznania, Pałac Sułkowskich, makieta Tatr, Katedra św. Stanisława i Wacława, Sukiennice, Pałac w Łańcucie, Pałac Branickich, Ratusz z Zamościa.
- Świat w miniaturze - Biały Dom, Statuę Wolności, Sfinksa, Operę w Sydney, Petrę, Chiński Mur, Moai - figury z Wyspy Wielkanocnej, Tadż Mahal, Bazylikę oraz Plac św. Piotra, Łuk Triumfalny, Wieżę Eiffla, Pomnik Chrystusa Zbawiciela, Big Bena, Krzywą Wieżę, Koloseum, Partenon, Propyleje oraz Bramę Brandenburską,
- Rozrywka to Lunapark - składający się z Pirata, Młyńskiego Koła, Autoscootera, Kina 4D, Piaskownicy, Zjeżdżalni, Karuzeli, Pociągu, Symulatora oraz Egipt Horror Show.
- Zielony labirynt - labirynt ma wysokość 1,2 m. Skomplikowany system korytarzy labiryntu wymaga poświęcenia od kilku do kilkudziesięciu minut na dotarcie do celu. Nad labiryntem znajduje się pomost widokowy, z którego można obserwować dzieci i dorosłych.Inwałd - 2009r
Avatar użytkownika
Tadeusz Walkowicz Krajtroter 68131 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020