, Wanda Kocur

Na V szlaku architektury drewnianej

2008-06-14 - 2008-06-15
2008-06-22 17:38:37
Wanda Kocur Zapaleniec 713 kilometrów
Kalwaria Pacławska
V szlak architektury drewnianej liczy 67 km. Przyjechałam do Przemyśla a dalej busem w kierunku Makowej / nic innego juz nie jechało do Nowosiółek Dydyńskich/.
Kierowca w pewnym momencie zatrzymał busa choć nie był to przystanek i pasażerowie wskazali mi drogę do Kalwarii Pacławskiej.
Miłe zaskoczenie dla mnie - w powiecie bielskim takiej uprzejmości ze strony kierowców nie doświadczyłam. Wędrując zobaczyłam uderzające piękno przyrody, czerwone maki, niebieskie chabry, kwiaty rumianku, pełno zieleni oraz poczułam wspaniały zapach pól , łąk i lasu . Drewniane domy , zespół klasztorny z XVII wieku gdzie znajduje się przepiękny ołtarz Matki Bożej w Kalwarii Pacławskiej , kapliczki i dróżki kalwaryjskie to niezapomniane wrażenia i pozostająca stale w pamięci myśl -PIĘKNA JEST MOJA OJCZYZNA.
Na V szlaku architektury drewnianej
Wanda Kocur Zapaleniec 713 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021