Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Katarzyna K

Kurozwęki - Turniej Rycerski

2009-11-10
2009-11-10 06:57:03
Avatar użytkownika
Katarzyna K Krajtroter 2490 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Kurozwęki

To miało być spokojne i miłe popołudnie w gronie rodziny, gdyż tego dnia moja bratanica miała komunię. Po mszy pojechaliśmy do Pałacyku w Kurozwękach ponieważ tam mieliśmy zorganizowane przyjęcie komunijne. Zbieg okoliczności sprawił, że znaleźliśmy się dodatkowo na Międzynarodowym Turnieju Rycerskim o Szablę Staszówkę, który odbywał się właśnie na terenie Zespołu Pałacowego w Kurozwękach . Bratanica miała frajdę bo „szalała” z dzieciakami zarówno na swoim przyjęciu, jak i festynie, a pozostali goście z uśmiechem na twarzy oglądali niezwykle sprawne potyczki na polu bitewnym. Zazwyczaj dziewczynki w komunijnych sukieneczkach wyglądają i zachowują się jak damy… Na moją bratanicę bieżące wydarzenia miały ogromny wpływ, gdyż kupiła na jakimś straganiku miecz i postanowiła zostac rycerzem. Wyglądała niezwykle uroczo w białej sukni, ganiając dzieci i wymachując bronią.Kurozwęki - Turniej Rycerski
Avatar użytkownika
Katarzyna K Krajtroter 2490 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
Katarzyna K Krajtroter 2490 kilometrów
2009-11-10 13:33:27
P.s. To szare (rozmazane) to oczywiście miecz :)
Avatar użytkownika
Katarzyna K Krajtroter 2490 kilometrów
2009-11-10 13:32:24
No cóż... Przyznam szczerze, że mam tylko jedno w dodatku kiepskiej jakości. Tak nam dziewczyna "brykała", że nie można było uwiecznic jej na fotografii. Aby nie byc gołosłowną oczywiście zamieszczam tę fotkę. Niestety tutaj już jest przebrana w luźniejsze ciuszki, ponieważ bratowa bała się, że podczas takich szaleństw mogą zaplątac jej się nogi w długiej kiecce i wywinie orła.
Avatar użytkownika
Katarzyna Jamrozik Krajtroter 23952 kilometrów
2009-11-10 09:58:32
Przyjęcie komunijne w takim miejscu musiało być nie lada frajdą dla dzieci. Kiedy chodziliśmy po komnatach sama myślałam że cudnie by było mieć w takim miejscu wesele. Szkoda tylko że nie ma na żadnym zdjęciu komunistki z mieczem.
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020