Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, magdalena skwara-denkiewicz

Kuźnice-Kuźnice

2009-09-22
2009-09-22 19:01:40
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Zakopane

Wycieczka rozpoczęła się w Kuźnicach.Żółtym szlakiem wcześniej rano przez DolinęJaworzynka weszłyśmy do Murowańca.Po wypiciu przepysznej kawy i zjedzeniu kanapek poszłyśmy dalej na Kasprowy.Droga męcząca i długa ale jaka satysfakcja po wejściu na Kasprowy.Tam posiedziałyśmy jakiś czas ,ogrzałyśmy się ciepłą herbata z termosu.Niby lato a na Kasprowym zimno jak....Postanowiłyśmy iść "za ciosem" i poszłyśmy dalej Szlakiem czerwonym tym razem poszłyśmy na Gorczykową Czubę i Przełęcz pod Kondracką Kopą.Po drodze podziwiałysmy przepiękne widoki,a nawet widziałyśmy kozice.Z przełęczy zeszłyśmy do Schroniska na Kondratowej Hali i chyba to zejście nas najbardziej zmęczyło.Kiedy byłyśmy juz przy schronisku nogi nam się trzesły z ogromnego wysiłku.Po krótkiej przerwie w schronisku spokojnie zeszłyśmy na Kalatówki a z tamtąd do Kużnic.Kuźnice-Kuźnice
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
Edward Krężel Krajtroter 3044 kilometrów
2011-01-13 14:07:55
Trasa bardzo ładna. Jak na jeden dzień to trochę za męcząca. Szkoda, że tak mało zdjęć i skromny opis. Wysilcie się trochę. Przecież ta trasa jest przepiękna widokowo. Szczególnie na odcinku Kasprowy Wierch-Przełęcz pod Kopą Kondracką- Hala Kondratowa.
Avatar użytkownika
fefsdf Weekendowy turysta 70 kilometrów
2009-09-23 07:22:46
no widzę, że wycieczka super. Muszę przejść się kiedyś tą trasą. Pozdrawiam
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020