Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
kamienice, elzbieta reimus

*BARCIN - JEZIORO WOLICE **

2009-09-09 - 2009-09-15
2009-09-09 21:20:28
Avatar użytkownika
elzbieta reimus Krajtroter 2221 kilometrów
Barcin-miasto w woj.Kujawsko-pomorskim,w pow.Żnińskim. Leży nad rzeką NOTEĆ

Z BARCINA MAMY TYLKO 4 KM DO JEZIORA WOLICE,GDZIE Z PRZYJEMNOŚCIĄ MOZNA SPĘDZIĆ MIŁO URLOP W GRONIE RODZINNYM.Jezioro Wolickie - jezioro w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie żnińskim, w gminie Barcin. Jezioro połączone niewielkim przesmykiem z Jeziorem Kierzkowskim. Do wschodniego i zachodniego brzegu akwenu przylegają łąki. Nad północnym położona jest miejscowość Pturek, a od południa linia kolejowa. Miejscowości w pobliżu to: Pturek, Młodocin, Wolice i Knieja.

restauracja
restauracja
renowacja Rynku wyjazd z placu Rynku uliczka w Barcinie widok z mostu na rzekę rzeka NOTEĆ przed Urzędem Miasta Barcin okolice pomiędzy Barcinem a Wolicami las i jezioro Jezioro wolickie Jezioro Wolice widok z molo widok z plaży widok na plażę tablica informacyjna Dom działkowca parking na terenie działkowym informacja podjazdu na daną Alejkę Aleja irysowa Aleja tulipanowa Aleja różana piękno na posesjach działkowych plac rozgrywek sportowych Barcin-kamienice przy Rynku  *BARCIN - JEZIORO WOLICE **
Avatar użytkownika
elzbieta reimus Krajtroter 2221 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020