, Ola Dzitkowska

Palmiarnia w Gliwicach

2009-08-20
2009-08-24 21:44:21
Avatar użytkownika
Ola Dzitkowska Krajtroter 5993 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Gliwice

To miejsce zostało odkryte przeze mnie zupełnie przypadkowo.Udając się na szkolenie do biura Ergo Hestii mieszczącej się na ulicy Sienkiewicza w Gliwicach, parkując samochód zauważyłam przepiękne palmy wyłaniające się zza drzew w parku Chopina.Oczywiście nie mialam pojęcia nawet, że to Palmiarnia, nie wiedziałam, że mają tu takie "coś" 🙂 . Przyjeżdzając w to samo miejsce drugiego dnia miałam kilkanaście minut do szkolenia, więc jak na Krajtrotera przystało 😉 - szybciutko pomknęłam do parku, sprawdzić cóż takiego kryje się tam przede mną 🙂

Jeśli chodzi o wielkośc parku, to jest dość okazały, pomimo, iż znajduje się w pobliżu centrum miasta, jest tak spokojnie i cicho- naprawdę można odetchnąć od gwaru samochodów i tego tempa życia... 🙂 Dlatego też polecam go szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi, spokojnie mogą się tam wybiegać, a my w końcu odpoczniemy . W Palmiarni jest również bufecik- można napoić spragnionych.

Tuż za Palmiarnią znajduje się ogrodzony plac zabaw dla dzieci, są zjeżdzalnie, karuzele i piaskownica więc rodzicuuuu- pamiętaj o łopatce i wiaderku 😉

Palmiarnia w Gliwicach
Wejście do Palmiarni
Pan przed wejściem


Mieszkam dość blisko Gliwic, bo zaledwie dzieli mnie od tego miasta 20 kilometrów, a nie wiedziałam, że mają taką zachwycającą atrakcję w pobliżu.

Lwy pilnujące wejścia do Palmiarni
Avatar użytkownika
Ola Dzitkowska Krajtroter 5993 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021