Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
spływ kajakowy po Drwęcy, Lewy

spływ kajakowy po Drwęcy

2009-08-22
2009-08-22 10:15:03
Avatar użytkownika
Lewy Zapaleniec 520 kilometrów
Polecam spływ kajakowy z Nowego Miasta Lubawskiego po Drwęcy
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Nowe Miasto Lubawskie

Gorąco polecam wycieczkę na kajaczku,zawsze to coś innego niż standardowe zwiedzanie zabytków.Ja osobiście trasę zaczęłem w Nowym Mieście Lubawskim.Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym z panem od wypożyczalni kajaków spotkaliśmy się na zapleczach stadionu gdzie spokojnie mozna zostawić autko.Ekipa sprawnie pomaga wodować kajaczki i w droge:P.Trasa jest banalnie łatwa ,a ja nigdy wczesniej nie mialem styczności z spływem kajakowym także szlak idealnie dla początkujących a nawet dla tych co kompletnie nie mają o tym pojęcia.Pierwszych parę kilometrów to same zakręty ale rzeka jest dość szeroka i spokojnie się spływa,

Wrażenia są nie do opisania,wkoło cisza, spokój, bliski kontakt z naturą .Polecam gorąco taki wypad w parę osób.

Dość istotne jest to że nie ma takiego natężenia ruchu jak na Krutyni.W ciągu około 5 godzin przepłyneliśmy około 20 Km.

Jak by ktoś chciał podaje namiary na firmę która zajmuje się wypożyczaniem kajaków.

http://www.splywydrweca.pl/

Avatar użytkownika
Lewy Zapaleniec 520 kilometrów

Komentarze

Konto usunięte
2009-08-23 13:25:54
Konto użytkownika zostało usunięte
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020