Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Anna Piernikarczyk

Pniowiec - letni azyl

2009-08-03
2009-08-03 13:48:47
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów
Takie nasze rodzinne miejsce na letnie wycieczki rowerowe i nie tylko
Nasze podróże możesz wygodnie przeczytać na naszym nowym blogu. Na chwilę obecną nie ma tam komentarzy i ocen, ale pracujemy nad tym :)
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Tarnowskie Góry > Pniowiec
Kilka km od centrum naszego miasta leży Pniowiec - północna dzielnica Tarnowskich Gór położona wśród pięknych lasów i nad jeziorem. Jest to niezwykle malownicze miejsce, w którym odpoczywamy od zgiełku miasta. Rejony te idealnie nadają się na wycieczki rowerowe, bowiem przez lasy prowadzą liczne ścieżki i szlaki rowerowe, łączące Pniowiec z okolicznymi miastami i wioskami. Nie ma obawy, że się zgubimy, bo każda leśna ścieżka prędzej czy później (raczej prędzej 🙂) zaprowadzi nas w jakieś cywilizowane miejsce. Latem można posiedzieć nad jeziorem, co prawda czystość wód zbiornika pozostawia wiele do życzenia, dlatego kąpieli nie polecam, ale odpoczynek jest tu bardzo przyjemny, ładne widoki i błoga cisza i spokój... Jesienią natomiast wpadamy w szał grzybobrania, lasów i grzybów nie brakuje, za każdym razem mozna zatrzymać się w innym miejscu i rozkoszować się tym przyjemnym zajęciem (trzeba tylko zabezpieczyć się ubiorem i sprayem przed kleszczami). W ciepłych porach roku naprawdę często odwiedzamy te strony i jak dotąd nie znudziło nam się, więc polecam wszystkim którzy mieszkają w niedalekiej okolicy.
Jeszcze 2 w 1 Nala z kuzynem Pierwszy Pniowiec Dominiki Nastroje Pniowiec Jezioro w Pniowcu Pniowiec - letni azyl
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów

Komentarze

Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136465 kilometrów
2009-08-04 10:01:57
Dzięki, no nam troche jeszcze to czasu zabierze, na razie to czekamy, żeby Nike można aby wozić w rowerze :)
Avatar użytkownika
Katarzyna Jamrozik Krajtroter 23752 kilometrów
2009-08-04 09:10:18
Przyjemne miejsce i super dzieciaczki. Fajnie jest jak dzieci nauczą się same jeździć na rowerze. My w tym roku możemy w końcu tak jeździć.
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020