Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, gaba

Rajcza-Lipowska-Rysianka

2009-07-14
2009-07-14 17:18:16
Avatar użytkownika
gaba Krajtroter 2313 kilometrów
Na Lipowską i Rysiankę można iśc z Rajczy a można tez troszkę zaoszczędzic czas i siły🙂 i podjechac do Nickuliny.My wybraliśmy tą drugą opcję.Na Lipowską prowadzi żółty szlak.Początkowo trochę mocno pod górkę,potem jest już łatwiej.Po dwóch godz doszliśmy na Halę Redykalną,skąd roztaczał sie piękny widok.Krótka przerwa na posiłek,fotki i w drogę...jeszcze godzinka i Lipowska zdobyta.Po drodze z Redykalnej na Lipowską fajne widoczki m.in.Tatry.Z Lipowskiej na Rysiankę tylko 15 min.Fajna trasa dla kogos kto chce spędzic cały dzień w górach bo trasa jest dośc długa ale bardzo ciekawa.Z Hali Redykalnej mozna też zejsc do Hali Boraczej ok 40 min czarnym szlakiem.Turysta spotkany po drodze mówił że warto bo są tam pyszne jagodzianki.Niestety nie sprawdziliśmy bo przegoniły nas czarne chmury😢 ale mamy pretekst żeby tam znowu wrócic🙂.
na Hali Redykalnej widok z Hali Redykalnej w tle Tatry schronisko na Lipowskiej schronisko na Rysiance widoki z Rysianki Rajcza-Lipowska-Rysianka
Avatar użytkownika
gaba Krajtroter 2313 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020