, magdalena skwara-denkiewicz

Zimowe Zakopane

2009-06-23 - 2009-06-25
2009-06-23 20:05:00
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów
wyjazd do zakopanego w środku zimy
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
zakopne
Pojechałiśmy do Zakopanego żeby dziewczynki zobaczyły prawdziwą zimę.Byliśmy na Kasprowym wierchu gdzie był widok ponad chmurami.Wrażenie niesamowite bo w Zakopanym było pochmurnie a po wjechaniu kolejka przez chmury oślepiło nas pi ękne słońce na bezchmurnym niebie.Wszyscy byłi w szoku,bo widać było tylko chmury.,po których aż się chciało chodzic.
Byliśmy też na Hali kondratowej i na Kalatówkach.Było niesamowicie dużo śniegu, apogoda przpiękna.
Pojechaliśmy też do Morskiego Oka.Chcieliśmy zrobić dziewczynkom frajdę,więc pojechaliśmy do schroniska saniami.Niestety dziewczyny były małe i nie dałyby rady dojść do schroniska po śniegu.Latem poszlibyśmy na piechotę ,ale zimą woleliśmy nie ryzykować.Wracaliśmy już na piechotę.Ludzie chodzili po jeziorze gdzie nie wolno było chodzić,dziewczyny też chciały,ale im nie pozwoliliśmy.Wracał zjeżdżająć na sankach co było najlepszą zabawa.
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020