Dalekie widoki, mimo,żę zamglone pełne są zagadkowości i uroku, Ryszard Józefczyk

rowerem z Jarosławia do Medyki

2009-06-22
2009-06-22 21:16:51
Avatar użytkownika
Ryszard Józefczyk Zapaleniec 314 kilometrów
w sumie 100 km w obie strony -na jeden dzień w sam raz, wycieczka lekka,"po płaskim"
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Radymno > okolice Przemyśla

                  Chociaż "po płaskim" ale " tys piknie"- jakby to nasi górale rzekli.

    Przebywałem tą trasę pewnie setki razy, gdyż jest to moja droga do pracy, jeśli oczywiście dopisały chęci i pogoda. Nie raz jednak bez względu na pogodę bo zlapała mnie niezła ulewa. Jechaliście kiedyś parę godzin w deszczu. To jest przeżycie ! Zapach mokrej przyrody, rzeżkość no i to uczucie: "nic nie jest w stanie mnie zatrzymać!"      
     Choć znam każdy fragment tej drogi to nigdy nie była nudna bo zawsze są dookoła piękne pejzarze a kto z krajtroterów nie jest na nie wrzażliwy????
      Wprawdzie w maju tego roku na tej trasie w spokojnej miejscowości Stubno wymusił na mnie pierwszeństwo niewielki kundel, wypadłszy nagle z przydrożnych krzaczków, co doprowadziło w konsekwencji do operacji stawu obojczykowego i przekreślenia na kilka miesięcy moich planów to i tak wspominam kazdy przejazd na tej trasie bardzo dobrze i polecam wszystkim, którzy szukają łatwych, bezpiecznych i malowniczych tras. Na odcinku od Radymna do Medyki rych jest mniejszy niż niewielki. Czasami można zapomnieć o istnieniu motoryzacji.

cdn
Avatar użytkownika
Ryszard Józefczyk Zapaleniec 314 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020