, magdalena skwara-denkiewicz

zakopane

2009-06-20 - 2009-06-22
2009-06-20 16:07:32
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów
Zakopane to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Zakopane
Pierwszym miejscem do którego się udałam była dol.Chochołowska.Pojechałam tam bardzo wcześniej,jak tylko wysiadłam z pks-u.Było mało ludzi więc bez stresowo sobie szłam spacerkiem.Wybrałam tą dolinę ponieważ to moja ulubiona dolina.Jednak dla osoby która po nieprzespanej nocy w PKS-ie,odrazu wyruszyła na szlak,było to przedsięwzięcie dosyć meczące.Po dojściu bdo schroniska ,odpoczynku i zjedzeniu obiadu,spokojnie wróciłam do Zakopanego na ckwaterę.Oczywiście w dolinie Chochołowskiej jest wiele ciekawych szlaków,ale ja niestety nie czułam się na siłach.Poza tym nie chodzę po górach wyczynowo tylko dla przyjemności.
Kolejny wypad to dojście do schroniska Murowaniec przez dolinę Jaworzynka.Niektórzy pewnie powiedza że to żaden wyczyn,ale mi nie chodzi o wykazywanie się.Pojechałam dla relaksu i w ten sposób traktuje każdy mój samotny wyjazd w góry.Jadę żeby odpoczać,oderwać się od codzienności,posiedzieć sobie w górach i podziwać przyrodę.Ze schroniska wróciłam doliną Suchej Wody.Jest to bardzo długa,nudna droga.
Ostatniego dnia poszłam do doliny Roztoki i tamtędy doszłam do schroniska w dolinie Pięciu Stawów.W zakopanym była piękna pogoda a w dolinie leżał śnieg po kolana..Słonko świeciło pieknie.Po zejściu do Wodogrzmotów Mickiwicza postanowiłam jeszcze zejść do schroniska w Dolinie Roztoki.Jest to moje ulubione schronisko bo mało kto tam chodzi.Wszyscy zasuwaja do Morskiego Oka.W roztoce jest spokój,można sobie odpocząć od tłumów i spokojnie vwypić herbatę czy kawę i nie trzeba przy tym walczyć o kawałek wolnego miejsca.
wWieczorem juz niestety musiałam wracać do domu.
zakopane
Avatar użytkownika
magdalena skwara-denkiewicz Uzależniony od podróży 1865 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021