, Małgorzata Bednarczyk

wydma Czołpińska

2009-05-16
2009-05-16 20:13:42
Avatar użytkownika
Małgorzata Bednarczyk Krajtroter 2996 kilometrów
Wydma Czolpińska to piękne miejsce może nie tak okazałe jak wydmy w Łebie ale bardzo urokliwe.Szczyt czołpińskiej wydmy to 56 m n.p.m.Dojechalismy na parking autokarem i zaczelismy spacer najpierw przez las w którym spotkałam chyba żmije zygzakowatą/zdjecie zamieściłam/widoki niesamowite u wschodniego stoku zasypujacego zwolna bór wystaja kikuty drzew.Spacer do nadmorskiej plaży zajął nam godzine.Na plaży pusto wiatr hula i tylko my.Czyz nie warto tam podejść?
te kamienie jak poukładane przez człowieka takie okazy można spotkać w słowińskim parku pusta plaża tylko ja morze wydma Czołpińska
Avatar użytkownika
Małgorzata Bednarczyk Krajtroter 2996 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021