Drohiczyn, Aneta Dowiedczyk

Szlakami Podlasia

2008-06-06 - 2008-06-08
2008-05-19 11:21:02
Avatar użytkownika
Aneta Dowiedczyk Wędrowiec 110 kilometrów
Aktywny weekend z Nordic Walking i Gymstick + kajaki to propozycja poznania Podlasia i jego uroków pieszo, kajakiem i rowerem.
Drohiczyn położony na wysokim brzegu Bugu to miasto o bogatej i burzliwej przeszłości. Piękna panorama na Bug z Góry Zamkowej, kilka ciekawych zabytków, możliwość spływu kajakami po Bugu lub dla mniej odważnych rejsu po rzece stateczkiem spacerowym połączone z nordic walkink i gymstick to z pewnością dobre powody, aby odwiedzić to miasto chociaż na weekend. Dom na skarpie położony w historycznej stolicy Podlasia, Drohiczynie, zaprasza wszystkich kochających ciszę i przyrodę oraz aktywny odpoczynek. W programie: - zajęcia z nordic walking - zajęcia z gymstick - spływ kajakowy (długość i czas spływu do ustalenia a uczestnikami) - możliwość zorganizowania wycieczki rowerowej koszt dodatkowy 15 zł/dzień - możliwośc zorganizowania ogniska koszt dodatkowy 5 zł/osoba Organizator zapewnia: codzienne zajęcia Nordic Walking (dla każdego uczestnika kije) codzienne zajęcia Gymstick (dla chętnych) 2 noclegi 2 śniadania, 2 obiady i 2 kolacje ubezpieczenie każdego uczestnika Szczególy na www.nordicsport.waw.pl lub 506 249 504
Avatar użytkownika
Aneta Dowiedczyk Wędrowiec 110 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020